יום שישי, 29 בינואר 2016

מה זה טיול ג'יפים לחו"ל? אפשר לנסוע לחו"ל בטיולים מאורגנים, שבהם אוספים אותך עם אוטובוס ממוזג ואתה ישן בבתי מלון מסודרים ומבקר במרכזי תיירות מרכזיים. ואפשר.... לטייל בטיולי ג'יפים בחו"ל, שבהם אתה בעל הבית ואתה נוהג. יש לך אפשרות לבחור בטיול ג'יפים לחו"ל שבו כל הטיול מאורגן ומסודר מראש עם מדריך שנוסע לפניך ומראה את הדרך. כך אתה יכול לנסוע בראש שקט בלי שום תכנונים וארגון, רק לקחת ציוד ולצאת לדרך בדרכים קסומות מלאות הרפתקאות. ויש לך גם אפשרות לבקש שיארגנו לך את כל התיאומים מראש, כגון הטיסות, הרכבים, המסלול, בתי המלון ואתה זה שנוסע עצמאית בשטח. 

 

להיכן אפשר לנסוע?
טיול ג'יפים לחו"ל שאנו ממליצים עליהם מתקיימים בכל העולם ובכל עונות השנה. אפשר לעשות טיולי חורף בהרי הקרפטים, שם נוסעים בשבילים נידחים, עם ציוד מיוחד ומטיילים בין איילים שמציצים עלינו בסקרנות. אפשר כמובן גם לעשות טיולי קיץ ובהם לנסוע בין כפרים אותנטיים, בשבילים מלאי מהמורות ולעבור דרכים קסומות. יש טיולי ג'יפים בחו"ל לאפריקה, למשל לטנזניה, שם נוסעים בשמורות הטבע ומתרשמים מאריות, ג'ירפות, פילים וטבע פראי. יש טיולי ג'יפים לקוסטה ריקה, שם נוסעים דרך יערות גשם, הרי געש, חופי ים מרהיבים ומבקרים כמובן בשמורות טבע, בכפרי אינדיאנים ועוד.

איפה נרשמים לטיולי ג'יפים לחו"ל?
זה הכי פשוט בעולם. באתר שלנו מבחר גדול של טיולי ג'יפים בכל מיני אפשרויות. כנס עוד היום והתרשם מהמבחר אנו מציעים. המדריכים שלנו ביקרו באתרי נסיעה בכל העולם והם מתמצאים בשטח עד לפרטי פרטים. הם יוכלו להציע לך טיול מאורגן בראש שקט או טיול שבו אתה אומר כמה אנשים יוצאים, מתי, ומהו היעד המבוקש והם מתאמים עבורך את כל הסידורים. אל  תהסס, כדאי לך למהר ולהירשם כדי ליהנות מטיולי ג'יפים בחו"ל יפים ומרתקים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה