יום שבת, 23 בדצמבר 2017

שיעורים פרטיים בGMAT


הכנה למבחן ה-GMAT
מבחן ה-GMAT הוא מבחן שמעבר שלו בציון גבוה מהווה תנאי הכרחי לקבלה לתואר שני במנהל עסקים. מדובר במבחן בינלאומי שנערך בשפה האנגלית ותוצאותיו תקפות עבור מוסדות לימודים רבים בישראל, בארצות הברית ובאירופה. מכיוון שמדובר במבחן כה חשוב שנערך בשפה שאינה בהכרח שפת האם של כל הנבחנים, התפתח ענף שלם של קורסים ושיעורים פרטיים בGMAT. לכל תלמיד יש העדפות אחרות כיצד ללמוד בצורה היעילה ביותר ולכן יהיו כאלו שיעדיפו למידה קבוצתית בקורס, אחרים שיעדיפו למידה במתכונת של שיעורים פרטיים ואחרים שיעדיפו בכלל ללמוד באופן עצמאי לחלוטין.
למי מומלץ להיעזר בשיעורים פרטיים?
כמו בכל נושא אחר, שיעורים פרטיים יכולים להיות פלטפורמה נהדרת להתקדם וללמוד בצורה יעילה. עם זאת, לא לכל אחד החוויה הזו מתאימה ונכונה. שיעורים פרטיים בGMAT מומלצים לאנשים שמעדיפים ללמוד בצורה עצמאית ולא קבוצתית, אולם מעוניינים במישהו שיסדר להם את לוח הזמנים ללמידה ויספק להם את הידע הדרוש בצורה מאורגנת היטב. כמות השיעורים והמבנה שלהם יכולה להיות מותאמת ספציפית לרצון וליכולת של התלמיד, תוך הכוונה מסודרת של המורה באשר לדרך הלמידה המומלצת והאפקטיבית ביותר עבור התלמיד הספציפי. בניגוד להשתתפות בקורס המועבר דרך חברה מסודרת, שיעורים פרטיים תלויים אך ורק בשני אנשים – המורה והתלמיד. לכן, זהותו של המורה ותכונותיו האישיות הן קריטיות להצלחה בהכנה לקראת המבחן.

כיצד לבחור מורה פרטי לGMAT?
מורה המעביר שיעורים פרטיים בGMAT, צריך לא רק לדעת את החומר בצורה מצוינת, אלא גם לשלוט לחלוטין בשפה האנגלית ולהכיר לעומק את מבנה הבחינה, על כלל חלקיה. בנוסף, מורה פרטי כזה צריך להיות בעל תכונות אישיות נעימות כמו סבלנות ויכולת הסבר בצורה נעימה ואפקטבית. חפשו מורה העונה על קריטריונים אלו ותוכלו להיות שקטים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה