יום חמישי, 11 ביוני 2015

לימודי gmat 2015לימודי gmat 2015 אלו לימודים אליהם פונים בוגרי או מסיימי תואר ראשון שרוצים לגשת ללימודי תואר שני במנהל עסקים בארץ או בעולם. מבחן GMAT הוא מבחן סף לקבלה ללימודי התואר השני במנהל עסקים והוא חשוב ממש כמו שמבחן הפסיכומטרי חשוב בקבלה לתואר הראשון. כדי להתקבל ללימודי התואר השני משכללים את התוצאות של המבחן עם תוצאות התואר הראשון והטובים ביותר מתקבלים ללימודים. לכן לימודי gmat 2015 יכולים לא רק להכין לבחינה עצמה אלא גם לשנות את החיים של הנבחנים.

כמה דברים שחשוב לדעת על המבחן
מבחן GMAT הוא מבחן שנערך בשפה האנגלית והוא מבחן אדפטי שמשמעותו שלאחר מענה על שאלה אי אפשר לחזור בחזרה ולהתחרט על התשובה. המבחן שונה לחלוטין מכל מבחן אחר בתואר הראשון ולמרות חשיבותו הוא אינו דומה למבחן הפסיכומטרי וזו הסיבה שכדאי מאד להשקיע בתהליך לימודי gmat 2015.
בחירת מקום ללמוד למבחן
ישנם מקומות מקצועיים אשר מעבירים לימודי gmat 2015 והם מומחים בתחום. המטרה של מקומות הלימוד הללו היא לאפשר לנבחנים לקבל את התוצאות הגבוהות ביותר כדי להגדיל באופן משמעותי את הסיכויים שלהם להתקבל ללימודי התואר שהם חולמים עליו. הבחירה של מקום הלימוד חייבת להביא בחשבון את הניסיון של המוסד, התגובות של הבוגרים שכבר למדו בו והתקבלו לתואר השני ואת אופן הלימוד. 

כיצד מתבצעים לימודי gmat 2015?
הלימודים למבחני GMAT יכולים להתבצע בשיטות שונות כולל מפגשים אחד על אחד (או תמיכה שכזו בתוך הכיתה), שיעורים פרונטליים ועזרים ממוחשבים. החשוב ביותר בבחירת מקום ללמוד לקראת המבחן הוא לבדוק שישנו מענה אישי לכל אחד ולבדוק כי שיטת הלימוד מתאימה לכם. כמו כן חשוב לבדוק שהלימודים אכן מדמים בצורה הטובה ביותר את המבחן המאתגר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה