יום רביעי, 25 באוקטובר 2017

מנעולן רכבמנעולן רכב בפריסה ארצית
פריצת רכבים היא שירות שניתן על ידי מנעולן מוסמך. עם זאת, לא כל מנעולן מציע את שירותיו בפריסה ארצית, אלא רק חברות גדולות עם צוותים בכל עיר.
מבחינת הלקוח, רמת הזמינות של המנעולן והמהירות שבה הוא יכול להגיע עד אליו היא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים. אין טעם להזמין מנעולן רכב שלא יכול להתייצב במהירות כדי לפתור את התקלה וכדאי לבדוק מראש עד כמה הוא זמין. אחת הדרכים לעשות זאת היא להשוות בין מנעולני רכב לפי אזורי מתן שירות.

איך יודעים מה אזורי השירות של המנעולן?

יש מאפיינים ברורים לכל אזור מתן שירות שבו ניתן למצוא את שירותיו של מנעולן רכב. ראשית, רוב נותני השירותים מרוכזים באזור תל אביב והמרכז. הם מציעים את שירותיהם לא רק עבור תושבי גוש דן אלא גם בשביל חלק מערים שכנות כמו ראשון לציון, חולון ויבנה. לעומת זאת, מנעולנים אחרים יכולים להציע את השירות באזור השפלה ויש מנעולנים שמתמקדים באזור ירושלים.


מי שגר בצפון יכול להזמין מנעולן מחיפה והקריות, אך כדאי לוודא שהוא מגיע עד רמת הגולן, הגליל העליון והתחתון, הגליל המזרחי והמערבי וכן הלאה. לשם השוואה, באזור הדרום אפשר להתמקד רק במנעולן רכב שעובד בסביבת באר שבע לעומת מנעולן מאילת, מאזור הערבה או מהקיבוצים והמושבים שליד מצפה רמון.
שיחת טלפון קצרה עם מנעולן רכב יכולה לסייע ללקוח לדעת מה אזורי מתן השירות שלו. אפשר למצוא פרטים על מנעולנים באתרי האינטרנט, בפרסומות או באמצעי התקשורת השונים. אופציה אחרת היא לקבל פרטים מדויקים על מנעולן רכב מאנשים שכבר הזמינו את השירות. במקרים כאלה רצוי לוודא שמדובר בהמלצות אובייקטיביות של חברים או משפחה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה