יום שבת, 10 ביוני 2017

טיול לפירנאים - טיול מושלם לכל אחדאם את מחפשים טיול שייתן לכם הכול מהכול, הרי הפירנאים הם המקום בשבילכם. רכס הרי הפירנאים נמצא בין ספרד לצרפת ולא סתם הוא אחד מרכסי ההרים המתויירים ביותר. רכס הרי הפירנאים מכיל בתוכו אינספור אטרקציות לכל המשפחה החל מסנפלינג במפלים גועשים ועד אומגות שיקפיצו לכם את האדרנלין, מסלולי ג'יפים מהנים, תצפיות שייכנסו עמוק לזיכרון שלכם וגם תרבויות שופעות ומיוחדות. טיול לפירנאים מתאים לכול האנשים, גם כאלו שמחפשים טיול פשוט ולא ארוך מידי וגם למיטיבי לכת שמחפשים להגיע קרוב לפסגות הכי גבוהות.
טבע יפהפה כמו בבריאה
אם יש משהו אחד שאי אפשר לקחת מטיול לפירנאים ותמיד יהיה שווה כל מסלול הליכה ארוך ככל שיהיה זהו הטבע המדהים שלהם. מעבר לאטרקציות ולתרבויות שיכולות להיות מהנות ומלמדות, הבע בפירנאים ישאיר אתכם עם פה פעור. הרכס הזה גדול הרבה יותר משנדמה, למעשה האורך שלו קרוב לאורכה של כל מדינת ישראל. ברכס יש מספר שמורות טבע שיציעו לכם מסלולים רבים כאשר פסגות מושלגות לצד אגמים כחולים לאחר כמה ימים כבר ייראו לכם עניין שגרתי למדי. ההרים העצומים יגרמו לכם להרגיש שאתם הולכים בסרט. ההרגשה הזו, בה המטיילים מבינים כמה הם קטנים ביחס לטבע תגרום לכם להבין את העוצמה שלו.

ציוד מתאים בהתאם לטיול
אמנם טיול לפירנאים יכול להיות מסע של מיטיבי לכת וגם טיול רומנטי אך כדאי להיות מוכנים לכל התרחישים עם ציוד מתאים. יכול להיות שאחרי שתסיימו מסלול הליכה קצר יחסית, תרגישו שאתם מסוגלים לעוד ותשנו את התכניות שלכם. כדי לא לרכוש ציוד שם, כדאי להגיע מוכנים מראש ובאופן כללי להיות מאוד גמישים עם ההחלטות שלכם ותכנית הטיול, עד כמה שאפשר, כדי שתחזרו לביתכם בסוף הטיול עם סיפוק מלא.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה