יום רביעי, 15 ביולי 2015

מספר הטלפון של גולן טלקוםאם אתם מחפשים חברה סלולרית עם חשיבה קצת אחרת, חברה אשר יוצאת באופן תדיר עם מבצעים אטרקטיביים ששמה אתכם במרכז, אתם בוודאי מחפשים את מספר הטלפון של גולן טלקום. חברת גולן טלקום שמה לעצמה לתת שירותים סלולריים במחירים זולים מתוך סיסמה ברורה שלא צריכים להיות פראיירים כדי לדבר בסלולרי. להצטרף לשורות חברת גולן טלקום זה פשוט מאד וכל שיש לעשות הוא ליצור קשר עם מספר הטלפון של גולן טלקום ולבקש להתנייד לחברה. במספר הטלפון אפשר לקבל שירותים נוספים כמו למשל טיפול בתקלות, לעשות בירורים על חשבוניות ולעבור בין חבילות של החברה (שמציעה מספר חבילות בהתאם לאופי השימוש במכשיר).

טיפולים בתקלות
תקלות במכשירים וברשתות הסלולריות יכולות לקרות, אף על פי שהיום הן נדירות יותר מבעבר. יצירת קשר עם מספר הטלפון של גולן טלקום תאפשר לסדר את התקלה או לפחות לקבל מידע אם התקלה היא ארצית או שהתקלה היא במכשיר הפרטי. אם התקלה היא במכשיר או נקודתית אפשר יהיה לקבל עזרה בטלפון ולסדר אותה.

בירורים בנושאים אישיים
דרך מספר הטלפון של גולן טלקום אפשר לבצע כל בירור אישי הקשור בחשבון. כל מי שרוצה להבין את החשבון החודשי שלו, לשנות את הכתובת שאליה נשלח החשבון, לשנות את אמצעי התשלום או שיש לו כל בקשה אחרת מוזמן ליצור קשר דרך הטלפון של החברה.

למידע נוסף לחץ כאן - גולן טלקום טלפון

מעבר בין החבילות השונות
מעבר בין החבילות השונות נעשה בקלות גם דרך מספר הטלפון של גולן טלקום. לא כולם מכירים את החבילות של חברת גולן טלקום ולא כולם יודעים כמה פשוט להתקשר מהמכשיר לחו"ל, אבל כולם יכולים לקבל את המידע הנדרש להם בטלפון מנציגי שירות מקצועיים ששמחים לתת מענה מלא לכל שאלה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה