יום שלישי, 7 ביוני 2016

מחשבון החזר משכנתאמחשבון החזר משכנתא מסייע לנו בהערכת גובה המשכנתא האפשרית עבורנו ואת גובה ההחזר החודשי בעדה

כאשר אנו ניגשים לבנק לקבלת משכנתא, כדאי שנהיה ערוכים מבעוד מועד לאפשרויות הפרושות לפנינו. מחשבון החזר משכנתא מסייע לנו בהערכת ההחזר החודשי עבור המשכנתא כתלות בגובה המשכנתא, ההון הראשוני שלנו ותקופת פרישת התשלומים.

אז מה כדאי לדעת על מחשבון החזר משכנתא?
·       
השימוש בבנקים השונים: בנקים שונים מציעים משכנתאות במסלולים שונים, אשר ניתן לחשבון עבורם את סכום ההחזר החודשי בעזרת מחשבון החזר משכנתא של אותו בנק. ברבים מהבנקים מוצעים לנו מסלולים דומים יחסית, ולכן נוכל לקבל הערכה טובה לגבי המשכנתא שנקבל בבנקים אחרים מכל מחשבון החזר משכנתא, אולם רצוי להשתמש במחשבון של הבנק אליו אנו ניגשים לשם קבלת המשכנתא, בכדי לקבל הערכה מדויקת יותר.
·       
מה נלקח בחשבון: גובה ההחזר החודשי בעבור המשכנתא תלוי בגורמים רבים, אשר רובם נלקחים בחשבון בפעולתו של מחשבון החזר משכנתא. חלק מהגורמים הינם גובה המשכנתא, תקופת המשכנתא וההון הראשוני של מבקש המשכנתא, אולם מסלולי משכנתא מסוימים לוקחים בחשבון גם את גובה המשכורת, עיסוק מבקש המשכנתא, מעמדו האזרחי של מבקש המשכנתא ועוד. כאשר אנו משתמשים במחשבון החזר משכנתא, חשוב להשתמש במחשבון אשר לוקח בחשבון את כלל הפרמטרים הרלוונטיים אלינו, וייתן לנו את ההערכה המדויקת ביותר.

·       


דיוק המחשבון:
מחשבון החזר משכנתא נחשב מדויק למדי, ויוכל להכין אותנו היטב לקראת פגישה עם נציג הבנק בנוגע למשכנתא הנדרשת לנו. למרות האמור, ישנם שינויים קלים אשר יכולים להתחרש בעת המפגש עם נציג הבנק, ויש לקחת בערבון מוגבל את התנאים המוצגים לנו על ידי מחשבון החזר משכנתא.

מחשבון החזר משכנתא הינו כלי יעיל לכל מבקשי המשכנתאות

מחשבון החזר משכנתא מסייע לנו בהכנה לקראת בקשת המשכנתא, ובעזרתו נוכל להעריך טוב יותר את התנאים העתידיים שנקבל עבורה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה